Düzce Su Tesisatı | Düzce Sıhhi Tesisat | Hancı Sıhhi Tesisat
  • Anasayfa
  • SIHHİ TESİSAT
SIHHİ TESİSAT

Bilinen anlamıyla su tesisatı, temiz suların elde edilmesini sağlayan işlemleri kapsayan geniş bir tanımdır. Tüm binalar ve yaşam alanları için mühim ve gerekli olan temiz suların elde edilmesi, bu suların hijyenik ortamlarda saklanması, kullanımı kolaylaştırmak için bir takım işlemlerden geçirilmesi, dağıtılması ve ek olarak atık suların bir bölgede toplanarak arıtılması gibi işlemler su tesisatı adı altında yapılmaktadır.

Düzce’de kaliteli bir hizmet sunan Hancı Sıhhi Tesisat, su kanallarınızda ya da tesisatlarınızda yaşadığınız tüm problemleri işinde uzman çalışanlarımız ve profesyonel ekipmanımız ile gidermekte, sizlere hızlı çözüm önerileri sunmaktayız. 

Binalarınızda bulunan tuvalet, banyo, mutfak gibi bölümlerin tesisatları, bunun yanı sıra hidrofor, su depolarınız ve sitelerin yüzme havuzları da sıhhi tesisat kapsamında değerlendirilmektedir. Eğer bu alanlarda suyla alakalı problemler yaşıyorsanız, firmamıza ulaşmanız halinde sizlere anında bir ekip yollayabilir ve sıkıntılarınızı hızlı bir biçimde giderebiliriz.

Uzmanlık alanımız; Kaçak su tespiti, Kanalizasyon Tıkanıklığı ve su ile ilgili her türlü arıza ve tadilat bünyemizde yapılmaktadır.