Düzce Su Tesisatı | Düzce Sıhhi Tesisat | Hancı Sıhhi Tesisat
  • Anasayfa
  • HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Hancı Sıhhi Tesisat uzun yıllardan bu yana Düzce ve çevresinde binlerce farklı ev ve iş yerleri için kaliteli tesisat ve tadilat hizmeti vermiştir. Bunca yıllık tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız gelişerek devam etmektedir.

Düzce Su Tesisatı, Düzce'nin tüm semt ve mahallelerine hizmet vermektedir. Özellikle acil ve problemli musluk tamirat işemlerinde en kısa zamanda kapınıza ulaşabilmekteyiz. Telefon numaralarımız aracılığla bize günün her saati ulaşabilirsiniz. En büyük taahhüttümüz kaliteli ve dürüst işçiliktir. 

Vizyonumuz

Düzce Sıhhi Tesisat olarak tesisat sektöründe yıllardır bulunmakta ve sizlere en kaliteli , en güvenilir ve en sağlıklı  hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve ve deneyimli ekibimiz ile kaliteli çözüm ortaklarımız birleştiğinde en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Misyonumuz

Düzce Damla Sulama, sizlere en iyi hizmeti verebilmeyi kendisine bir misyon olarak belirlemiştir. Su tesisat arızaları, klozet musluk tamiratları, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, su pompaları, banyo mutfak tadilatları, kombi tesisatı , petek tesisatı gibi hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz bölümünden verdiğimiz hizmetlere ayrıntılı bakabilirsiniz.